fbpx
8 lutego 2021

Piszą o nas

 

cashless.pl

Startuje platforma ComperiaRaty, która ma pomóc klientom znaleźć optymalną formę finansowania. Wszystko co się z tym wiąże, ma się odbywać w jednym miejscu, więc nie jest już konieczne samodzielne przeczesywanie zasobów internetu w poszukiwaniu informacji kredytowych. Czytaj dalej»

 

Mam Startup

ComperiaRaty umożliwia klientom znalezienie optymalnej formy finansowania, wybierając spośród szerokiej oferty wielu instytucji finansowych. Czytaj dalej»

 

Parkiet

Rozwiązanie takie jak „Buy now, pay later”, oferowane w ramach usługi ComperiaRaty mają stać się w przyszłości – obok reklamy efektywnościowej i dystrybucji ubezpieczeń – trzecim filarem działalności spółki. Czytaj dalej»

 

aleBank.pl

Do grona finansowych partnerów platformy ComperiaRaty dołączył Bank BNP Paribas. Dzięki tej współpracy użytkownicy platformy uzyskują dostęp do jeszcze bardziej dopasowanych, „szytych na miarę” usług finansowych. Czytaj dalej»

Puls Biznesu

Od porównywarki internetowej do platformy agregującej oferty finansowania koszyka zakupowego — oto nowy kierunek rozwoju spółki z GPW. Czytaj dalej»

Zachęcamy także do zapoznania się z wypowiedziami naszych ekspertów:

 

Rzeczpospolita – Allegro rusza na wojnę o płatności elektroniczne
Parkiet – Allegro szykuje własny system płatności
Puls Biznesu – E-commerce dopiero się rozkręca
Polskie Radio – Wakacyjna polisa turystyczna z COVID-19 w pakiecie
FAKT – Czy da się ubezpieczyć przed COVID-19 w podróży?
Super Express – Wakacje za granicą a koronawirus
Polska Times – Darmowe konto? „Aby bank mógł zarobić musi wrócić do pobierania prowizji i opłat”
Antyweb – Bezwarunkowo płatne konto już tylko w jednym banku w Polsce
Autor: Joanna Piwko

Polecane wpisy

Card image cap
18 maja 2021
Comperia.pl będzie oferować płatności odroczone od Twisto

• Twisto, jeden z najszybciej rozwijających się fintechów w Europie, oferujący płatności odroczone online i offline, podpisało umowę ze spółką […]

WIĘCEJ
Card image cap
23 marca 2021
Pozbądź się drogich pożyczek: ranking kredytów konsolidacyjnych

Złą decyzję kredytową, podjętą kilka miesięcy, a nawet kilka lat temu, możesz naprawić – spłacając nierentowne zobowiązanie niskooprocentowanym kredytem: konsolidacyjnym. […]

WIĘCEJ
Card image cap
10 maja 2021
Inbank i Comperia.pl łączą siły

To kolejna duża współpraca w polskiej branży fintech. Comperia.pl i Inbank wspólnie zaoferują finansowanie klientom OTOMOTO oraz ComperiaRaty. Założona 14 […]

WIĘCEJ