fbpx

Jak to działa

Responsive image

Klient wypełnia wniosek online w ComperiaRaty

Klient wypełnia przejrzysty i intuicyjny wniosek kredytowy. Dane które wpisuje w formularz są na bieżąco analizowane.

Responsive image

Instytucja finansowa wysyła oferty do ComperiaRaty

ComperiaRaty wysyła dane wyselekcjonowanych klientów do instytucji finansowej. Instytucja finansowa dokonuje wstępnej oceny kredytowej klienta i opcjonalnie odsyła oferty.

Responsive image

Klient wybiera ofertę i podpisuje umowę

Klient wybiera jedną z ofert, po szybkiej decyzji kredytowej, otrzymuje dokumenty na maila, a umowę podpisuje SMSem.

Responsive image

Sklep lub klient dostaje pieniądze od instytucji finansowej

Klient który otrzymał kredyt przez ComperiaRaty.pl, otrzymuje pieniądze na podane przez siebie konto bankowe. W przypadku klienta, który wypełniał wniosek CormperiaRaty na stronie e-sklepu, pieniądze otrzymuje sprzedawca.

Korzyści

Wejdź w nowe rynki e-commerce

ComperiaRaty zaprasza do współpracy e-sklepy reprezentujące różne branże. Przedstawiciele e-commerce…

ComperiaRaty zaprasza do współpracy e-sklepy reprezentujące różne branże. Przedstawiciele e-commerce, których peak’i sprzedażowe uzupełniają się w skali roku, gwarantują równomierny wzrost sprzedaży. Tworzymy stale powiększającą się bazę klientów zainteresowanych zakupami w Internecie.

Zwiększ sprzedaż

Klienci mogą wziąć pożyczkę wypełniając wniosek bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub…

Klienci mogą wziąć pożyczkę wypełniając wniosek bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub na ścieżce zakupowej we współpracujących z ComperiaRaty sklepach internetowych.

W obydwu przypadkach klient otrzymuje spersonalizowane oferty kredytowe. Wybiera jedną z rekomendowanych, a pieniądze przelewane są na konto osobiste klienta lub na konto e-sklepu.

Pozyskaj nowych klientów

ComperiaRaty zrzesza klientów z portali grupy Comperia.pl S.A. oraz z rynku e-commerce. Są to osoby…

ComperiaRaty zrzesza klientów z portali grupy Comperia.pl S.A. oraz z rynku e-commerce. Są to osoby o różnych zainteresowaniach i mocnej potrzebie zakupowej.

ComperiaRaty dostarcza klientom dwie wartości których pożądają: najwyższe prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki oraz szybką wypłatę środków.

Odkryj innowacyjne kanały sprzedaży

Dzięki wykorzystaniu technologii takich jak AI (sztuczna inteligencja) i machine learning, stale udoskonalamy…

Dzięki wykorzystaniu technologii takich jak AI (sztuczna inteligencja) i machine learning, stale udoskonalamy proces finansowania zakupów ratalnych. Zespół ComperiaRaty wyróżnia 12 lat doświadczenia w porównywaniu i sprzedaży produktów kredytowych oraz zastosowanie autorskich, nowoczesnych technologii.

Proces 100% on-line

Przyjemnie, bezpiecznie i szybko. ComperiaRaty to interaktywny, spersonalizowany i krótki wniosek on-line…

Przyjemnie, bezpiecznie i szybko. ComperiaRaty to interaktywny, spersonalizowany i krótki wniosek on-line. Skracamy drogę między klientem a pożyczkodawcą, tak, aby każdy czerpał z tego korzyści.

Prosta integracja

ComperiaRaty to doświadczony zespół składający się z developerów i projekt managerów dedykowanych…

ComperiaRaty to doświadczony zespół składający się z developerów i projekt managerów dedykowanych poszczególnym Partnerom. Każda instytucja finansowa integruje się tylko raz z ComperiaRaty. Umowa i integracja jest jedna. Przepływ danych odbywa się poprzez API.

Aktualności

Responsive image
18 maja 2021

Comperia.pl będzie oferować płatności odroczone od Twisto

• Twisto, jeden z najszybciej rozwijających się fintechów w Europie, oferujący płatności odroczone online i offline, podpisało umowę ze spółką […]

Responsive image
10 maja 2021

Inbank i Comperia.pl łączą siły

To kolejna duża współpraca w polskiej branży fintech. Comperia.pl i Inbank wspólnie zaoferują finansowanie klientom OTOMOTO oraz ComperiaRaty. Założona 14 […]

Responsive image
17 lutego 2021

ComperiaRaty rozpoczyna współpracę z Kliniki.pl

Polski fintech ComperiaRaty umożliwi ratalne finansowanie usług medycznych. Pacjenci przychodni, gabinetów medycyny estetycznej i innych punktów mogą opłacić zabieg w […]

Responsive image

O nas

ComperiaRaty jest częścią grupy Comperia.pl S.A., działającej na rynku od 12 lat porównywarki finansowej agregującej oferty wszystkich banków i firm z sektora finansowego.

ComperiaRaty to najlepszy wybór dla osób dbających o jakość swojego portfela finansowego i ceniących sobie wygodę. Starannie analizując możliwości i potrzeby Klientów troszczymy się o ich przyszłość i wspieramy świadomy wybór oferty finansowej.

ComperiaRaty istnieje po to, aby pomagać spełniać marzenia i potrzeby. Przyjazne narzędzie on-line w ciągu kilkanastu minut, dobiera odpowiednie oferty kredytu lub pożyczki.