Wejdź na nowe rynki e-commerce i zwiększ swoją sprzedaż

Wykorzystaj możliwości e-commerce

Dołącz do rewolucji fintech

Zostań naszym partnerem

Wypełnij krótki formularz kontaktowy!

Formularz kontaktowy

Jak to działa

  1. Klient wypełnia wniosek online podczas zakupów w e-sklepie lub na comperiaraty.pl
  2. Instytucja finansowa wysyła dopasowane oferty do Comperia Raty
  3. Klient wybiera ofertę i podpisuje umowę
  4. Sklep lub klient dostaje pieniądze od instytucji finansowej

Klient wypełnia prosty, interaktywny i spersonalizowany wniosek kredytowy. Dane które wpisuje w formularz są na bieżąco przez nas analizowane. Chcemy mieć pewność, że przekazujemy do instytucji finansowej „dobrego” klienta.

Comperia Raty wysyła, za pomocą API, dane klienta do instytucji finansowej z prośbą o dopasowane oferty kredytowe. Instytucja finansowa dokonuje oceny kredytowej klienta i wysyła, do Comperia Raty, oferty.

Klient wybiera jedną z ofert. Do 15 min. otrzymuje potwierdzenie pozytywnej decyzji kredytowej. Wszelkie formalności, w tym podpisanie umowy z instytucją finansową, załatwia online.

Klient pozyskujący finansowanie, przez ComperiaRaty.pl, otrzymuje pieniądze na podane przez siebie konto. Natomiast, jeśli klient wypełnia wniosek Cormperia Raty na stronie e-sklepu to sklep dostaje pieniądze od instytucji finansowej. Towar zostaje wysłany, do klienta, niezwłocznie po pozytywnej decyzji kredytowej.

Korzyści

01 Wejdź w nowe rynki e-commerce
Integrujemy e-sklepy!
WIĘCEJ
01 Wejdź w nowe rynki e-commerce

Comperia Raty zaprasza do współpracy e-sklepy reprezentujące różne branże i których piki sprzedażowe uzupełniają się w skali roku. Tworzymy stale powiększającą się bazę klientów co sprzyja rosnącemu zapotrzebowaniu na zakupy ratalne.

MNIEJ
02 Zwiększ sprzedaż
Klienci mogą pozyskać finansowanie na dwa sposoby.
WIĘCEJ
02 Zwiększ sprzedaż

Klienci mogą pozyskać finansowanie na dwa sposoby.

Pierwszy sposób. Klient wypełnia wniosek na Comperiaraty.pl.

Drugi sposób. Klient jest w e-sklepie, na ścieżce zakupowej i chce kupić na raty więc wypełnia wniosek Comperia Raty.

W obydwu przypadkach klient otrzymuje spersonalizowane oferty kredytowe. Wybiera jedną, akceptuje i otrzymuje finansowanie.

MNIEJ
03 Pozyskaj nowych klientów
Docieramy do zróżnicowanej grupy odbiorców.
WIĘCEJ
03 Pozyskaj nowych klientów

Comperia Raty zaprasza do współpracy e-sklepy z różnych branż. Zrzesza klientów o wielu zainteresowaniach i potrzebach. Buduje mini rynek, który tworzą różni klienci np. seniorzy szukający prezentu dla wnuka, młode mamy, które chcą kupić meble dla dziecka czy studenci, którzy marzą o najnowszej karcie graficznej.
Klienci chodzą po e-sklepach i chcą kupić. Nie zawsze mogą sobie na to pozwolić z uwagi na ograniczenia budżetowe. Dla wielu z nich rozwiązaniem są zakupy na raty.
Comperia Raty zrzesza różnych klientów i dostarcza im dopasowane oferty kredytowe od instytucji finansowych.
Dodatkowo Comperia, w jednej chwili, dociera nie do jednego ale do kilku e-sklepów zwiększając tym samym efektywność skorzystania z kredytu i dotarcia do nowego klienta, który chce kupić na raty.
Proces kredytowy jest prosty, sprawny i wygodny a jego wynikiem jest spersonalizowana i zachęcająca oferta, która dociera do zainteresowanego klienta.

MNIEJ
04 Odkryj innowacyjne kanały sprzedaży
Technologia, data, AI, machine learning.
WIĘCEJ
04 Odkryj innowacyjne kanały sprzedaży

Stale udoskonalamy proces finansowania zakupów ratalnych w e-sklepach i nie tylko. Wszystko dzięki naszemu doświadczeniu, technologiom i nowoczesnym rozwiązaniom.

MNIEJ
05 Proces online
Mamy szybki proces finansowania, bo:
WIĘCEJ
05 Proces online

Mamy szybki proces finansowania, bo:
1. Proces kredytowania jest w pełni online.
2. Oferujemy interaktywny, spersonalizowany i prosty wniosek online.
3. Comperia Raty integruje e-sklepy i jest agregatorem instytucji finansowych. To skraca drogę pomiędzy klientem a instytucją finansową.

MNIEJ
06 Prosta integracja
Comperia.pl jest doświadczonym partnerem na rynku finansowym.
WIĘCEJ
06 Prosta integracja

Od kilkunastu lat działamy w sektorze finansowym i nie tylko. Posiadamy doświadczony zespół, który działa nad sprawną i szybką obsługą naszych partnerów biznesowych.
Warto dodać, że instytucja finansowa integruje się tylko raz z Comperia Raty. Umowa i integracja jest jedna. Przepływ danych odbywa się przez API.

MNIEJ

Aktualności

Zobacz wszystkie
28 września 2018
Comperia.pl S.A. głównym Partnerem KPF

Kongres Pośrednictwa Finansowego organizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce to miejsce dyskusji o stanie i perspektywach sektora pośrednictwa finansowego […]

WIĘCEJ
28 września 2018
Comperia.pl S.A. Partnerem Retail Channels 360° Forum

Forum Retail Channels to innowacje, technologie, market place, CX w branży e-commerce sektora retail. To miejsce wymiany doświadczeń, opinii i […]

WIĘCEJ
28 września 2018
Zakupy ratalne? Zapotrzebowanie rośnie!

Płatności ratalne coraz bardziej motywują do zakupów internetowych wg raportów Gemius E-commerce w Polsce za rok 2017 i 2018. W […]

WIĘCEJ