fbpx
28 września 2018

Comperia.pl S.A. głównym Partnerem KPF

Kongres Pośrednictwa Finansowego organizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce to miejsce dyskusji o stanie i perspektywach sektora pośrednictwa finansowego w Polsce. W tym roku partnerem głównym wydarzenia jest Comperia.pl S.A. kilkunastoletni gracz na Polskim rynku finansowym.

Kongres rozpoczyna się 2 października 2018 r. wręczeniem Lauru Pośredników Finansowych. Następnie, pod kątem perspektyw rozwoju, omówione zostanie Makroekonomiczne otoczenie sektora pośredników finansowych. Temat uświetni dyskusja ekspertów z udziałem Prezesa Zarządu Comperia.pl S.A. Grzegorza Długosza.

Tegoroczne tematy to również Służba pośrednika wobec klientów i Nowe regulacje oraz ich wpływ na funkcjonowanie sektora pośrednictwa finansowego w Polsce.

Kongres kończy się sesją o nazwie Technologia szansą biznesową dla pośrednika w której Prezes Zarządu Grzegorz Długosz opowie o możliwościach płynących z nowej fintechowej usługi Compera Raty dla banków, instytucji finansowych i e-commerce. Zakreśli proces usługi i podkreśli jej innowacyjność skupiając się m.in. na sztucznej inteligencji i machine learning.

Comperia Raty to prosty i szybki proces oraz wspaniała technologia, która usprawni zakupy ratalne konsumentom, zwiększy sprzedaż e-sklepom, bankom i instytucjom finansowym.

Zapraszamy do współpracy!

Autor: Jarek

Polecane wpisy

Card image cap
20 grudnia 2019
Ile kosztują Święta? Czy warto brać na nie pożyczkę?

Okres przedświąteczny pochłania bez reszty – nie tylko czasowo, ale też finansowo. Prezenty, ubrania, przyjęcia rodzinne to elementy, o które […]

WIĘCEJ
Card image cap
16 czerwca 2021
Ranking kredytów gotówkowych: czerwiec 2021

Na rynek kredytowy powrócił optymizm. Jak wskazują najnowsze dane BIK-u, po przeszło rocznym przestoju Polacy z powrotem zaczęli chętnie sięgać […]

WIĘCEJ
Card image cap
10 stycznia 2020
Ile kosztuje wesele?

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, ale także jeden z największych wydatków. Jak zaplanować i pokryć […]

WIĘCEJ